بنک آنلاین
شرایط و قوانین فروش

با توجه به ماهیت عمده فروشی فروشگاه اینترنتی بُنک آنلاین، محصولات خریداری شده بر حسب موجودی انبار در طرح ها و رنگ های متنوع و یا در یک رنگ و طرح ارسال خواهد شد.
همچنین، با توجه به شارژ روزانه محصولات در انبار و تامین کالا از تولیدکنندگان مختلف داخلی و خارجی، ممکن است طرح ظاهری برخی محصولات ارسالی، تفاوتهایی با عکس محصول در سایت داشته باشد.
پس از ثبت سفارش، پیش فاکا توسط کارشناسان فروش بررسی شده و فاکتور نهایی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است تمام مبلغ فاکتور قبل از ارسال سفارش باید تسویه گردد.

نکته 1:

با توجه به نوسانات نرخ ارز و شرایط حال حاظر بازار، ممکن است در مواردی تغییراتی در قیمت به وجود آید که در فاکتور شما لحاظ خواهد شد. در واقع امکان تغییر قیمت در برخی از محصولات وجود خواهد داشت که طبعاً در پیش فاکتور نهایی ارسال شده مشخص می شود. پس از ثبت سفارش، پیش فاکتور شما توسط کارشناسان فروش بررسی شده و فاکتور نهایی از طریق تلگرام برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است تمام مبلغ فاکتور قبل از ارسال سفارش باید تسویه گردد.

نکته 2:

با توجه به نوسانات نرخ ارز و شرایط حال حاضر بازار، ممکن است در مواردی تغییراتی در قیمت به وجود آید که در فاکتور شما لحاظ خواهد شد. در واقع امکان تغییر قیمت در برخی از محصولات وجود خواهد داشت که طبعاً در پیش فاکتور نهایی ارسال شده مشخص می شود.